x
Marka Listesi
1 2
Babe - Babe Dudak Bakım Stiği SPF 20

Babe Dudak Bakım Stiği SPF 20

% 52 ₺ 28,99 ₺ 13,81
Yeni MAC - MAC Lip Conditioner (Tube) Dudak Nemlendirici

MAC Lip Conditioner (Tube) Dudak Nemlendirici

% 10 ₺ 64,90 ₺ 58,41
Nivea - Nivea Fruity Shine Kiraz Lip Stick

Nivea Fruity Shine Kiraz Lip Stick

% 25 ₺ 9,32 ₺ 6,99
Nivea - Nivea Hydro Care GFK 15 Lip Stick

Nivea Hydro Care GFK 15 Lip Stick

% 30 ₺ 7,90 ₺ 5,53
Nivea - Nivea Essentila Care Lip Stick

Nivea Essentila Care Lip Stick

% 30 ₺ 7,90 ₺ 5,53
Yeni Nivea - Nivea Lip Care Blackberry Shine

Nivea Lip Care Blackberry Shine

% 15 ₺ 11,00 ₺ 9,35
Yeni Nivea - Nivea Lip Butter Yaban Mersini

Nivea Lip Butter Yaban Mersini

% 12 ₺ 12,00 ₺ 10,62
Yeni Nivea - Nivea Lip Butter In Vanilla & Macadamia

Nivea Lip Butter In Vanilla & Macadamia

% 12 ₺ 12,00 ₺ 10,62
Yeni Nivea - Nivea Lip Butter Raspberry

Nivea Lip Butter Raspberry

% 12 ₺ 12,00 ₺ 10,62
Yeni Nivea - Nivea Lip Butter Original

Nivea Lip Butter Original

% 12 ₺ 12,00 ₺ 10,62
Nivea - Nivea Fruity Shine Çilek Lip Stick

Nivea Fruity Shine Çilek Lip Stick

% 10 ₺ 7,90 ₺ 7,11
Ducray - Ducray Keracnyl Balm 15 ml

Ducray Keracnyl Balm 15 ml

% 10 ₺ 28,90 ₺ 25,98
Clinique - Clinique All About Lips 12ml

Clinique All About Lips 12ml

% 8 ₺ 109,00 ₺ 100,18
Yeni Bepanthol - Bepanthol Dudak Bakım Kremi 7,5 ml

Bepanthol Dudak Bakım Kremi 7,5 ml

% 10 ₺ 15,99 ₺ 14,39
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Dudak Bakım Ürünlerinin Faydaları

Dudak bakımı ürünleri; dudak ile ilgili çeşitli rahatsızlıklarda ve güzellik alanında kullanılan temel ürünlerden meydana gelmektedir. Dudak kuruluğu, çatlak, kırışıklık gibi çeşitli nedenlerle meydana gelen problemleri giderebilmek için dudak bakım ürünleri çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Dudak bakım ürünleri ilaç kullanımına bağlı olarak gelişen ağız ve dudak kuruluğu problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Dudak bakım ürünleri sadece dudak kuruluğunu gidermekle kalmaz, dudak görünümünü dolgunlaştırır, düzeltir, renk verir ve kırışıklıkları giderir. 

Dudaklarınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız dudak bakım ürünlerini kullanarak dolgun, sağlıklı, parlak ve canlı dudaklara sahip olabilirsiniz.

En Çok Kullanılan Dudak Bakım Ürünleri Nelerdir?

Dudakların bakımlı halde gözükmesini sağlamak ve dış etkenlerin meydana getirdiği olumsuz etkilerden kurtulabilmek için dudak bakım ürünleri çok önemli bir yere sahiptir. Dudak ürünlerinin başında dudak dolgunlaştırıcı, dudak bakım kremi ve dudak balmları önemli ürünler arasında yer almaktadır. 

Dudak bakımı ürünleri deyince pek çok kişinin aklına ruj ve parlatıcı gibi ürünler gelmektedir. Ancak dudakların bakımı için ruj ve parlatıcı gibi ürünler geçiştirmek için kullanılan kozmetik ürünleridir. 

Dudakların özellikle kış ayında daha çok problemle karşı karşıya kaldığı gözlemlenmektedir.  Dudaklar çok önemli olduğu halde yeterli bakım yapılmamaktadır.  Çatlak ve bakımsız dudaklar için dudak peelingi çok önemli bir yere sahiptir.

Dudak Bakımı Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Dudak ürünleri kullanıcılarının dudaklarını daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşturabilmesi için doğru şekilde dudak bakımlarını yapmaları gerekmektedir. Çatlamış dudaklara sahip olan kişiler öncelikle dudaklarının bu duruma gelme sebebini araştırması gerekmektedir.

Dudakların susuz kalması, rüzgar, aşırı sıcak veya soğuk gibi nedenler dudakların çatlamasına neden olur. Bol su içerek ve dudak nemlendiricisi kullanarak dudak sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Dudak çatlaklarını önlemek için dudak çatlak kremi kullanılmalı ve vazelin kullanarak dudakların nem dengesi ayarlanmalıdır. Dudakların çatlaması ve ölü hücrelerin meydana gelmesi halinde E vitamini ve jojoba yağı içeren dudak bakımı ürünleri kullanarak dudaklarda bulunan ölü hücrelerden kurtulabilirsiniz.

Dudak Bakım Ürünleri Fiyatları

Dudak bakımı ürünleri çeşitlilik göstermektedir. Birçok markanın dudak bakımı ürünlerini bulmak mümkündür. Ancak dudak bakımı çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle kullanılan dudak bakım ürünlerinin kaliteli ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.

Dudak ürünleri fiyatları seçilen ürünün kalitesine, türüne ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Dudak bakımını yapabilmek için pek çok krem, bakım ürünü, peeling ve balmlar bulmak mümkündür.

Rüzgar, soğuk ve sıcak hava, dudakların susuz kalması gibi nedenlerle dudaklar bakımsız kalabilmektedir. Dudaklarda meydana gelen çatlama, kuruma, renk solması gibi istenmeyen problemleri ortadan kaldırabilmek için dudak bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Hem erkekler hem de bayanlar için dudak bakımı yapmak ve dudak bakım ürünleri kullanmak önemlidir.

Ücretsiz Kargo ve Glorika Puan
Ödeme Seçenekleri
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.